LVIV.COM

У центрі Львова планують збудувати 5-поверхівку та реорганізувати рух поруч

У центрі Львова планують збудувати  5-поверхівку та реорганізувати рух поруч

Громадське слухання щодо детального плану території відбудеться 15 липня у приміщенні Личаківської районної адміністрації (вул. Костя Левицького, 67) о 18:00, пише  Твоє місто.


Де збудують?

У Львові на вулиці Поповича планують збудувати 5-поверхівку та змінити організацію дорожнього руху на прилеглих вулицях. Відповідний детальний план території, обмеженої вулицями Мартовича, Григоровича та Дудаєва, оприлюднили на сайті ЛМР.

У центрі Львова планують збудувати  5-поверхівку та реорганізувати рух поруч

Що буде із старою будівлею?

Старий двоповерховий будинок збудували у 1960-70 роках, а його стан оцінюють як незадовільний. Нині тут проживає 25 мешканців у 15 квартирах. Забудовник пропонує знести будинок і збудувати новий 5-поверховий за кошти інвестора.

На території ДПТ розташовані два дитсадочки та три школи. Крім цього, автори детального плану пропонують облаштувати дитсадок у будівлі колишнього військомату Галицького району на вулиці Каліча Гора, 5.

У центрі Львова планують збудувати  5-поверхівку та реорганізувати рух поруч

Реорганізація руху

Крім цього, пропонують розширити проїжджу частину до 6 м на вулиці Дудаєва, Стефаника, Мартовича, Григоровича і Поповича. Також на Дудаєва планують запровадити двосторонній рух та заборонити паркування. На інших вулицях ДПТ планують влаштувати вуличну стоянку з паралельним паркуванням, де сумарно можна розмістити 54 автомобілі. Вуличне паркування запровадять тимчасово, до будівництва мережі підземних та перехоплювальних паркінгів. Один із таких буде у новобудові на Поповича, 6, де збудують два підземні поверхи на 12-16 авто.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають