LVIV.COM

У центрі Львова через зйомки фільму змінять маршрут трамваїв

У центрі Львова через зйомки фільму змінять маршрут трамваїв

16 серпня у центрі Львова відбудуться зйомки фільму “Шляхетні волоцюги”. Через це з 7.00 до 19.00 трамваї №1, 2 та 9 змінять маршрут і не курсуватимуть через площу Ринок.


“Фільм зніматимуть не лише на площі Ринок, а також на інших локаціях. Це національний фільм, який ми зможемо побачити в кінотеатрах. Що важливо – Львів з’являється як Львів і це є рімейк дуже старого, довоєнного польського мюзиклу 1939 року про львівських батярів. Зйомки фільму відбуватимуться у Львові та у Києві. Окрім площі Ринок, для зйомок фільму також будуть задіяні ще площа Музейна, двір Собору Святого Юра, вулиця Вірменська, Вірменський дворик. Але найбільший майданчик для зйомок залишається на площі Ринок. Для нас дуже важливо, що для зйомки залучені львівські актори”, – розповіла голова Львівської кінокомісії.

Як зміниться маршрут трамваїв в день зйомок?

Трамвай №1: 

  • Трамвайне депо – вул. Городоцька – вул. Вітовського – Трамвайне депо.

Трамвай №2: 

  • вул. Коновальця – вул. Вітовського – вул. Стуса – Вернадського – пл. Соборна – вул. Вітовського – вул. Коновальця.

Трамвай №9: 

  • Трамвайне депо – вул. Вітовського – Вул. Городоцька – Трамвайне депо.

“Ми хочемо принести свої вибачення мешканцям Львова за певні незручності з громадським транспортом, які можуть виникнути 16 серпня. Адже буде задіяна повністю площа Ринок і трамваї об’їжджатимуть її. Незручності короткотривалі, але після цього ми зможемо споглядати головну локацію нашого міста у фільмах. Це є дуже велика додана вартість для нашого міста, тому що, коли міста стають знімальними майданчиками – це, однозначно, піднімає індустрію”, – пояснив заступник міського голови з питань розвитку.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають