LVIV.COM

У Славську відкривають новий лижний маршрут ⛷

У Славську відкривають новий лижний маршрут ⛷

Новий лижний маршрут на гору Ільза можна буде потестувати вже 23 грудня. Він стартуватиме з мандрівки від смт. Славське. Протяжність маршруту в одну сторону – 8,7 км, завершується він гірськолижним бугельним витягом на вершині Ільзи.


“Ще у 2016 році Гірська оперативно-рятувальна служба відкрила для туристів новий шлях на гору Ільза. Ми навіть провели у жовтні змагання з нордичної ходьби та гірського бігу на гору. Але маршрут не був прочищеним від зарості, а через відсутність інформаційних табличок, туристи могли заблукати. Тепер спільними зусиллями ми розробили якісну систему ознакування на Ільзу”, – розповіла начальниця управління туризму та курортів Львівської ОДА.

У Славську відкривають новий лижний маршрут ⛷Маршрут поєднує одночасно піший та лижний туризм, що дозволяє користуватись ним увесь рік.

Гора Ільза розташована у центрі гірського масиву, звідки відкривається панорамний вид на Славське, Тростян, гору Високий Верх та частину закарпатського полонинського хребта Боржави. Серед місцевих існує давня легенда про відьму Ільзу, яка втратила на горі коханого. Тепер закохані пари, приходять на гору, щоб загадати бажання і ніколи не розлучатися.У Славську відкривають новий лижний маршрут ⛷

Скітур – долання маршрутів на спеціальних лижах, що включає підйоми і спуски. Це комбінація гірського і простого туристичного лижного походу, а також можливість кататися на гірських лижах на таких схилах, до яких неможливо добратися на підйомниках.

Підйом здійснюється пішки на лижах. Лижі для скітур обладнанні спеціальними пристроями, що перешкоджають прослизання – камусами і спеціальними кріпленнями, що дозволяють п’ятці відриватися від лижі при ходьбі в гору. Спуск здійснюється традиційним способом.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають