LVIV.COM

У школах і дитсадках Львова встановлять камери 📹 відеоспостереження

У школах і дитсадках Львова встановлять камери 📹 відеоспостереження

У 2018 році на виїздах зі Львова та у школах і дитсадках міста встановлять камери відеоспостереження, а Рудно, Брюховичі та Винники включать до Центру безпеки міста.


З Нового року у Львівських дитсадках та школах впровадять цілодобову охорону. Список шкіл ще затверджують.

“Згідно з проектом управління освіти, планується встановлення камер відеоспостереження у школах та дитсадках, а також надання цим об’єктам цілодобової охорони з числа працівників ЛКП “Муніципальна варта”. Програму щодо забезпечення охороною об’єктів комунальної власності затверджено на сесії ЛМР у грудні 2017 року. Перелік об’єктів буде погоджено рішенням виконавчого комітету, – повідомив начальник управління безпеки міста.

У Рудно, Боюховичах та Винниках хочуть розширити систему відеомоніторингу, підключивши до Центру безпеки міста. Це дасть змогу унеможливити викрадення автомобілів та покращити громадський порядок:

“У 2018 році плануємо підключити до Центру безпеки міста наші найближчі міста – Рудно, Брюховичі, Винники. У цих містечках частково вже існує система відеомоніторингу. Ми звернулись до депутатів цих міст щодо розширення системи та підключення до Центру безпеки міста. Це надасть змогу контролювати громадську безпеку в цих містах, унеможливити викрадення автомобілів, покращити безпеку мешканців”.

На реалізацію проекту потрібно близько 10 млн грн.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають