Спецпроекти

У Личаківському районі через погіршення якості води 💧 промивають трубопровід

Після масштабної аварії водопостачання вже повністю відновили. Але через погіршення якості води, яка потрапляє до міста, у Личаківському районі промивають водопровідні мережі.


В наслідок аварії на вулицях Мучній, Довбуша, Некрасова, Мечникова тимчасово погіршилась якість води: в ній виявили перевищений вміст заліза.

“Ми відслідковуємо скарги на погіршення якості води та ретельно миємо мережу через пожежні гідранти. На вулицях Мучна, Довбуша, Некрасова, Мечникова зафіксовано перевищення вмісту заліза у воді. Запевняємо львів’ян, що вода до міста подається належної якості. Погіршення якості через підвищений вміст заліза відбувається уже усередині трубопроводів через аварію, яка призвела до повного спустошення мереж, заповнення їх повітрям. Сталеві трубопроводи в таких умовах швидко кородують. Окрім цього, велика кількість трубопроводів експлуатуються вже довгий період, відтак після тривалої зупинки окисле залізо зі стінок трубопроводів потрапляє у воду”, – пояснив головний інженер ЛМКП “Львівводоканал”.

Диспетчери “Львівводоканалу” вже другий день об’їжджають магістралі у місті і промивають мережі. Однак, внутрішньо-будинкові мережі теж перебувають не в найкращому стані. Їх промивка можлива лише через крани споживачів.

У диспетчерській службі зазначили, що для повної промивки мереж і збалансування роботи системи необхідний певний час.

➤ Як це – їздити на електромобілі? Власний досвід