LVIV.COM

У Львові облаштують крематорій і цвинтар для тварин ☠️

У Львові облаштують крематорій і цвинтар для тварин ☠️

ЛКП “Лев” озвучило плани роботи на 2018 рік – у Першій комунальній клініці збираються не тільки працювати цілодобово та закупити нове обладнання, а й суттєво розширити перелік послуг. Зокрема, директорка підприємства Оксана Кошак хоче облаштувати крематорій та місце поховання тварин, повідомляє прес-служба ЛМР.


Що нового планує ЛКП “ЛЕВ”?

  • Цілодобовий графік роботи. У 2018 році підприємство планує перейти на цілодобовий формат роботи. Йдеться і про прийом безпритульних тварин, і про домашніх улюбленців, яким потрібна невідкладна медична допомога.
  • Облаштування  новим сучасним обладнанням для посилення безпеки хірургічних втручань. Усі тварини – домашні вони чи ще безпритульні – заслуговують на якісне та безпечне медичне обслуговування.
  • Підприємство продовжить активну роботу з безпритульними тваринами. На базі підприємства запланована стерилізація 400 собак та 700 котів, також буде повторно перевакциновано від сказу 200 чотирилапих.
  • Розвиток Центру адопції (всиновлення) і збільшення рівня прилаштувань безпритульних тварин у нові родини. Цього року “Лев” збільшить термін перебування безпритульних собак з 10 до 15 діб, аби збільшити їхні шанси на щасливе прилаштування. Якщо 2017 року команда підприємства знайшла домівки для 70% відловлених на вулицях Львова собак, у 2018 році цей показник заплановано підвищити до 80%. Загалом, у планах – знайти господарів для 550 собак.
  • Для господарських собак ЛКП “Лев” у співпраці з партнерами Animal-id.info за кошти британського фонду DogTrust продовжує безкоштовну ідентифікацію електронними мікрочіпами (загалом для Львова надано 5 тис. чіпів).
  • Розширення переліку послуг Першої комунальної ветеринарної клініки ЛКП “Лев” за спеціальними цінами для незахищених категорій населення.
  • Старт проекту з облаштування крематорію, віварію та кладовища для безпечного захоронення домашніх та безпритульних тварин у Львові.
  • Облаштування вигульного майданчика навпроти ЛКП “Лев” на вулиці Промисловій у Львові, яким зможуть користуватися для прогулянок, навчання і тренувань собак не лише працівники, волонтери та підопічні “Лева”, але й мешканці прилеглих районів.
  • Проект з облаштування територій для культурного вигулу собак у Львові у різних районах міста.
Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають