LVIV.COM

У Львові знайшли і нагородили найкращого двірника

У Львові знайшли і нагородили найкращого двірника

З нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, який відзначають у третю неділю березня, у Львові оголосили конкурс на кращого двірника


Конкурс тривав з 7 березня до 14 березня. Голосування відбувалося на Фейсбук-сторінці «Гаряча лінія міста Львова». В коментарі під оголошенням про конкурс кожен міг подати ім’я та прізвище свого кандидата або зазначити адресу будинку, за якою було визначено двірника, який обслуговує цю вулицю. На звання кращого двірника претендували більше 100 кандидатів.

Переможцем конкурсу став Мирослав Новоставський – двірник ЛКП «Південне», Франківської районної адміністрації, який обслуговує вул. В.Великого, 117. За нього проголосувало 130 осіб. Міський голова Львова вручив переможцю Подяку від громади міста та сертифікат на автобусний тур «Вікенд в Європі: Краків, Прага, Відень та Будапешт» на двох осіб. Також Мирослав Новоставський отримає грошову премію в розмірі місячного посадового окладу.

Мирослав 4 рік працює двірником. Його кандидатуру на конкурс подали мешканці району, який він прибирає. За кордоном п. Мирославу ще не доводилося бувати, тому місто допоможе у виготовлені закордонного паспорта. У мандрівку планує поїхати з дружиною. Секретом перемоги вважає сумлінне виконання своєї роботи.

«Треба жити у Львові, гордитися своїм містом і дбати про його чистоту. Не тільки для себе, а для людей. У мене, фактично, робота без графіку – поки люди вийдуть на роботу намагаюся, щоб вже було чисто. І не потрібно чекати, щоб начальник давав вказівку, а самому дбати про роботу і любити її», – впевнений Мирослав Новоставський.

 

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають