LVIV.COM

У Львові запустили російський сервіс “Яндекс. Таксі” з Tesla Model S

У Львові запустили російський сервіс Яндекс. Таксі з Tesla Model S

Сервіс дозволяє викликати авто через додаток і стежити за його пересуванням на карті. У компанії кажуть, що зараз у них 350 машин з 15 львівських таксопарків. Серед них електромобіль Tesla Model S, який курсуватиме містом до кінця лютого в честь запуску сервісу, пише Ain.ua.


Вартість

У Львові “Яндекс.Таксі” працює за тими ж тарифами, що й в інших містах. Подача машини і перші два кілометри коштують 14 грн. Кожен наступний кілометр обійдеться в 5 грн, а за межею міста — в 6,5 грн. Наприклад, доїхати від площі Ринок до “Арени Львів” можна приблизно за 50 грн. Водій безкоштовно чекає пасажира п’ять хвилин.

Яндекс. Таксі

“Технології перетворили таксі в зручний і недорогий вид транспорту. Автоматично передаючи замовлення найближчому водієві, ми скорочуємо час подачі машини і собівартість поїздки, тому що водієві не потрібно їхати за клієнтом через все місто. Завдяки цьому ми можемо пропонувати доступні тарифи”, — пояснив керівник групи міжнародного розвитку “Яндекс.Таксі” Мушег Саакян.

Щоправда, безготівковий розрахунок сервіс поки підтримує тільки в Києві.

Сервіс уже працює в чотирьох українських містах. Минулого року “Яндекс. Таксі” запрацював у столиці, Харкові та Дніпрі, а на почату лютого — в Одесі.

Додамо, що у березні в місті має запрацювати Uber, найпопулярніший у світі мобільний додаток для виклику таксі.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають