LVIV.COM

У Львові запустили інформативну онлайн-карту

У Львові запустили інформативну онлайн-карту

В ній можна побачити теплову карту злочинності, містобудівний кадастр, муніципальні проекти, рейтинг шкіл за результатами ЗНО тощо, пише прес-служба ЛМР.


Також на карті є інформація про демографічну ситуацію, адресний реєстр та історичні мапи міста. У планах – карта велоінфраструктури, ремонту доріг, транспортних маршрутів, благоустрою та розклад актуальних подій міста.

У Львові запустили інформативну онлайн-карту

Розробили мапу сектор геоінформаційних систем ЛКП “Міський центр ІТ” разом з компанією “SoftPro”.

Як зазначають розробники, над порталом працювали сім місяців. Система дозволяє отримати доступ до великого масиву даних, адже інтегрована з реєстром територіальної громади міста.

“Можемо побачити розподіл населення за віковими категоріями, густоту населення у різних районах та навіть кварталах тощо. Є зонування міста, генплан, інформація щодо забудов, шкіл. Цікаво поглянути на перерізи різних сфер — наприклад, наскільки співвідносяться густота навчальних закладів з густотою населення”, — зазначає директор ЛКП “Міський центр ІТ”.

У планах розробників геопорталу — співпраця з різними структурними підрозділами Львівської міськради, органами виконавчої влади та іншими організаціями. На їхню думку, це дозволить регулярно оновлювати карту.

Онлайн-карта доступна за цим посиланням. Щоб скористатися нею, необхідно завантажити Silverlight.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають