LVIV.COM

🚎 У Львові вступили в дію нові правила проїзду в електротранспорті

🚎 У Львові вступили в дію нові правила проїзду в електротранспорті

6 травня у Львові почали діяти нові правила проїзду у міському електротранспорті. Відтепер пасажири зобов’язані оплачувати проїзд негайно, квитки також можна буде купувати у контролера, щоправда, дорожче&


Що нового?

  • оплатити проїзд і отримати квиток пасажир повинен відразу як потрапить в ТЗ. І якщо хочеш купити квиток у водія, то треба заходити тільки через перші двері і особисто забирати його;
  • Контролери під час інспекції повинні пред’являти посвідчення, картку-жетон, квитанції, у яких зазначено прізвище та ім’я контролера.
  • Відсутність або часткова несправність компостерів та валідаторів не є підставою для безоплатного проїзду, за виключенням, якщо всі засоби оплати проїзду у трамваї чи тролейбусі вийшли з ладу.
  • водії повинні вмикати кондиціонер та опалення (правда, тільки у вагонах, де є така можливість).

Що з’явиться згодом

  • Квиток у водія коштуватиме дорожче, аніж куплений у кіоску чи в інтернеті, та матиме новий дизайн. Проте, як повідомляв раніше в коментарі Tvoemisto.tv речник ЛКП «Львівелектротранс» Іван Бондар, такі квитки запровадять пізніше: поки що у водія можна оплатити проїзд за стандартною ціною. Теж саме стосується «короткострокового абонементу», який діятиме від 1 до 5 днів.
  • Окрім попередніх тарифних планів, зокрема «разова поїздка», «разова поїздка у водія», «місячний» та «короткостроковий абонемент», «пільговий тариф», відтепер можна придбати «квиток у контролера», який передбачає підвищенну вартість. Його також запровадять пізніше.
  • У випадку, якщо транспорт більше, ніж 30 хвилин, не рухається за маршрутом із причин, які є у компетенції перевізника, пасажиру мають компенсувати вартість проїзду. Для цього невдовзі мають запровадити компенсаційні квитки.
Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають