LVIV.COM

У Львові встановили холодильники, де можна залишати їжу бездомним

У Львові встановили холодильники, де можна залишати їжу бездомним

На початку березня у місті встановили перші два холодильники: на вул. Героїв Крут, 3 та у подвір’ї будинків на вул. В.Великого навпроти “Львівського автобусного заводу”, пише Zaxid.net


“Ми перейняли ініціативу #godobro від киян. Там уже є 20 таких холодильників у різних частинах міста. Перші довго не простояли, їх крали, але на ті ж місця поставили нові, і ті, хто потребує, часто беруть їжу з них”, – говорить львів’янин Артем, який не назвав своє прізвище, оскільки вважає, що така благодійність має бути анонімною.

Артем каже, що поки встановлені холодильники не підключили до електромережі. Тому наразі їх використовують як просто шафи для передачі їжі, кому це необхідно.

холодильники для бездомних

“Ми залишили там хліб, печиво, продукти, які не дуже швидко псуються. Ми хочемо побачити, чи ними користуються. Якщо ці холодильники виявляться потрібними, то надалі плануємо домовитися із мережею супермаркетів, щоб встановити уже підключені до електропостачання холодильники біля магазинів”, – додає львів’янин.

Попри те, що холодильники поставили нещодавно, на вул. Героїв Крут їх уже намагалися віднести у пункт приймання металобрухту. Проте, за словами Артема, мешканці будинку слідкують за ними, тому цього зробити не вдалося.

Таку благодійність називають фудшерінгом. Вона популярна, наприклад, у Німеччині чи Індії. Там подібні холодильники встановлюють біля кафе, пекарень чи магазинів.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають