Спецпроекти

У Львові з’являться дорожні знаки для велосипедистів, батьків з дітьми та електрокарів

ЛМР дозволила використання у Львові експериментальних дорожніх знаків, які поширені у Європі. Ці знаки інформаційні і штрафів не передбачають. Місця їх встановлення визначить комісія з безпеки дорожнього руху, пише Zaxid.net.


“Діти на переході”

Жовтий дорожній знак із зображенням дівчинки з льодяником встановлюватиметься в місцях, де діти часто переходять дорогу – біля шкіл та на переходах.

“Місце для паркування автомобілів батьків з дітьми”

Знак “Місце для паркування батьків з дітьми” встановлюватиметься на паркінга біля лікарень, шкіл та інших громадських закладів. Саме ж паркомісце для батьків з дітьми має бути ширшим за звичайне, щоб із автомобіля було зручно діставати візок.

“Станція зарядки електромобілів”,”Станція заправки/зарядки транспортних засобів”,”Місце для розвантаження”.

Також затверджені знаки, які позначатимуть місце для зарядки електромобілів та місце для зупинки транспорту, який розвантажує привезені до магазинів і закладів харчування товари.

Таблички на позначення напряку руху велотранспорту встановлюватимуть на велодоріжках. Їх також розмістять під знаками”Виїзд велосипедистів”, щоб сповіщати водіїв про те, з якого саме боку може їхати велосипедист.

“Напрямок руху на велодоріжці”

Таблички”Для електромобілів” та”Крім електромобілів” встановлюватимуться під знаками і позначатимуть, що дія знаку поширюється виключно на електромобілі або ж на весь транспорт, крім електромобілів.

“Для електромобілів”,”Крім електромобілів”

Табличка, яка попереджає про можливе зіткнення, встановлюватиметься під знаками”Місце концентрації ДТП” та”Інші” небезпеки.

“Вид аварії”

Знаки встановлять, щоб з’ясувати, чи будуть вони дієвими, а вже після цього у мерії вирішать, чи робити їх постійними.

➤ Архітектура для людей, або як столітні традиції працюють в сучасних житлових просторах