LVIV.COM

У Львові встановлять ще 40 камер відеоспостереження

У Львові встановлять ще 40 камер відеоспостереження

В місті вже встановили 160 камер. До кінця року їх буде 200.


Для чого?

“Там, де є камери, ситуація з безпекою стала набагато кращою. Наприклад, під час масових заходів правоохоронні органи можуть спостерігати та за необхідності відкадрувати, скільки було осіб, хто саме брав участь, що тримали в руках тощо. Це допомагає і під час превентивної, і під час розшукової діяльності”, – розповідає начальник управління безпеки міста ЛМР.

Скільки камер встановлять?

Загалом, в місті планують встановити близько 1500 камер. До кінця року – 200. Для облаштування відеонагляду біля польського консульства виділили 500 тисяч гривень, на всі інші обєкти – 1 млн 800 тисяч.

Де будуть камери?

Повний перелік локацій з камерами оприлюднювати не будуть, адже побоюються актів вандалізму: “Зараз продовжуємо встановлювати у районах, парках. Наприклад, на площі Святого Юра, біля пам’ятника Степанові Бандері. Якщо надамо повний перелік адрес, то камери можуть пропасти, а вони дорогі: їхня вартість коливається від 300 до 3000 євро”.

Хто зможе отримати записи?

Лише представники поліції, СБУ та ЗМІ після написання відповідних заяв або запитів.

“Камери відеоспостереження встановлені задля безпеки. Ми не можемо давати записи всім, адже не знаємо, у яких цілях ці відео будуть використані”.

За два роки ще ніхто не пошкодив камер, а завдяки ним різко зменшилась кількість викрадених авто: за допомогою відео крадія знаходять буквально за 5 хвилин.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають