LVIV.COM

У Львові вперше з’явився велосипедний шлюз 🚲

У Львові вперше з'явився велосипедний шлюз 🚲

У Львові на перехресті вулиць Садової та Кульпарківської облаштували перший велосипедний шлюз. Він потрібен для безпечного перетину велосипедистами перехрестя. 


У Львові вперше з'явився велосипедний шлюз 🚲

Що це таке?

“Це є інженерний прийом, що часто застосовується в країнах з розвинутою велоінфраструктурою. Велосипедисти розташовуються перед автомобілями і перетинають перехрестя першими. Водії чітко бачать велосипедистів і розуміють їхні наміри. Таким чином велосипедисти не з’являються несподівано, що сприяє безпечному перетинові перехрестя”, – пояснив директор ЛКП “Інститут просторового розвитку”.

Загалом, вул. Садова є однією з найбільш розвинених у галузі велоінфраструктури львівських вулиць. Тут встановлена станція міського велопрокату, облаштовані велодоріжки, а біля житлових будинків встановлені велостійки.

Більшість велосипедистів, виїжджаючи на дорогу, стикаються з несприйняттям та агресією з боку водіїв автотранспорту. Як діяти в таких ситуаціях, хто правий і як не робити дурних помилок на дорозі – летс гоу читати правила дорожнього руху!

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають