Спецпроекти

У Львові відкрили перший майданчик для петанку

Майданчик облаштували біля Порохової вежі. На його створення міська рада виділила 150 тис грн, повідомляє портал Lviv1256


Що таке петанк?

Це один з різновидів боулзу. Гру придумали у Провансі. Мета гравця – стоячи всередині кола (обома ногами торкаючись землі), кинути порожнисті металеві кулі якомога ближче до маленької дерев’яної кулі. Цю гру, як правило, грають на твердому ґрунті або гравії, але можна також грати на траві, піску тощо. Гра подібна до бочче і боулзу.

“У Львові це перший професійний майданчик для гри в петанк. Вже багато чого зроблено, але з технічної точки зору є моменти, які маємо завершити. Зокрема, борти дерев’яні, трибуни, посадити в каркас дерева. В ідеалі цей простір могли б використовувати не тільки як майданчик для гри, а як культурно-спортивний простір у центрі, де б організовували кінопокази та концерти”,  —  розповів керівник львівського петанк-клубу “Leopolis”.

Роботи виконував ТзОВ “Леопрестиж”. Також біля майданчику мають доробити трибуни для вболівальників та озеленять територію.

➤ Як це – їздити на електромобілі? Власний досвід