LVIV.COM

У Львові вчительку історії звільнили за пост до дня народження Гітлера

У Львові вчительку історії звільнили за пост до дня народження Гітлера

Вчительку історії та заступницю директора з виховної роботи у школі №100 м. Львів Мар’яну Батюк звільнили через допис про Адольфа Гітлера. Сьогодні, 25 квітня, директор школи №100 віддав жінці наказ про звільнення з роботи і трудову книжку, повідомляє прес-служба ЛМР.


Що сталось?

20 квітня, у день народження Адольфа Гітлера, працівниця школи №100 Мар’яна Батюк опублікувала пост на своїй сторінці у Facebook, в якому захоплювалась особистістю фюрера.

У Львові вчительку історії звільнили за привітальний пост до дня народження Гітлера1

Після негативної реакції користувачів соцмереж та колег жінка видалила пост і заявила, що писала його не вона – її підставили.

24 квітня Мар’яні Батюк передали лист, щоб вона прибула в ЛКП “Міський центр інформаційних технологій” для надання можливості завантаження копії архіву її акаунту в мережі Facebook. Колишня вчителька лист прочитала, але в ЛКП у визначений час не з’явилась. Оскільки немає підтверджень, що допис на сторінці Мар’яна Батюк зробила не сама, комісія управління освіти зобов’язала директора школи №100 розглянути питання звільнення з роботи Мар’яни Батюк за вчинення аморального поступку, несумісного з продовженням її роботи в школі.

25 квітня Мар’яні Батюк повторно запропонували надати доступ до архіву її акаунту, однак вона відмовилась це зробила.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають