LVIV.COM

У Львові труять гризунів — чи небезпечно це для собак і котів

У Львові труять гризунів — чи небезпечно це для собак і котів

У місті до 8 квітня триватиме дератизація. Її проводить комунальне підприємство Львівської облради “Профілактична дезінфекція”, пише прес-служба ЛМР.


Якою отрутою користуються дезінфектори?

Як стверджують у “Профілактичній дезінфекції”, їхні спеціалісти користуються препаратами VI групи токсичності. Вони зроблені на основі зернової чи тістової приманки або ж у парафінових гранулах, а отже коти чи собаки ці препарати не їстимуть. Їх розкладають на закритих майданчиках, куди люди та тварини не мають доступу.

“Препарати, які використовують для дератизації у Львові, діють на організм гризунів упродовж 4-5 днів. Раптової дії вони не мають. Препарати ціано- та аміаковмісні, які діють миттєво, заборонені для використання у нашій роботі уже понад 10 років”, — говорять у “Профілактичній дезінфекції”.

Також у місті є приватні підприємства, які займаються дератизацією. Проте вони теж не можуть використовувати ціано- та аміаковмісні препарати.

Раніше через активне обговорення у соцмережах теми отруєнь тварин у Львові, ЛКП “Лев” подало до лабораторії зразки матеріалів, зокрема, рожевого снігу. Отруйних чи токсичних речовин лабораторія не виявила.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають