LVIV.COM

У Львові створять Центр інновацій для побудови smart-city 💡

У Львові створять Центр інновацій для побудови smart-city 💡

В центрі планують розробляти ІТ-рішення для міста. На Валовій, 2 буде розташований проектний офіс, лабораторія, конференц зал і Startup school, повідомляє прес-служба міськради.


Під час сесії Львівської міської ради 25 січня прийняли рішення надати департаменту розвитку міської ради в оренду нежитлові приміщення для створення Центру інновацій.

У Львові створять Центр інновацій для побудови smart-city

Начальниця управління ІТ Львівської міської ради Марта Романяк розповідає: “Є хороша ініціатива управління ІТ Львівської міської ради створити в місті Центр інновацій – середовище креативних ідей, доступу до знань та професійної експертизи. Такий центр може стати місцем народження інновацій та ІТ-рішень для побудови smart-city у синергії з ІТ-компаніями та студентами.

Центр інновації стане проектним офісом для роботи над ІТ-рішеннями для міста. Тут ми плануємо зробити, окрім проектного офісу, лабораторії, конференц-зал, Startup school, де ми зможемо проводити пітчинг стартапів та розробляти ІТ рішення для міста Львова.Так, завдяки такому Центу інновацій ми зможемо впровадити ІТ-рішення у всі сфери життя міста для побудови повноцінного smart-city”.

Проект планують реалізувати спільно з львівським ІТ Кластером, УКУ, ЛНУ імені Івана Франка та НУ «Львівська політехніка».

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають