LVIV.COM

У Львові можуть створити новий парк

У Львові можуть створити новий парк

Його мають облаштувати на Левандівці поблизу вулиць Роксоляни, Суботівської та Олесницького. Питання щодо створення парку можуть розглянути 2 березня, на найближчому засіданні міськради, пише Zaxid.net.


“Йдеться про абсолютно новий парк. У цьому районі пасувало б зробити парк зі спортивним ухилом, зокрема облаштувати якісні спортивні майданчики, тому що поруч є район малоповерхової житлової забудови. Також цей район планується надалі розбудовувати”, — розповідають в управлінні екології Львівської міськради.

Левандівський парк

Площа парку має бути 20 га. Це майже такий самий розмір, як у Парку культури (26 га), та вдвічі більше за парк ім. І.Франка (10 га).

Якщо депутати підтримають проект, то цього року підготують документацію, встановлять межі парку та проведуть опитування мешканців мікрорайону щодо його планування.

“Коли буде затверджена документація та встановлені межі, ми будемо вже мати спільне бачення цього простору та зможемо замовити проект будівництва парку”, — додають в управлінні екології ЛМР.

Зараз можливе місце для нового парку не забудоване. Наразі там уже є незначні насадження, а також спортивний майданчик, який облаштували мешканці мікрорайону.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають