LVIV.COM

У Львові створять банк крові для тварин

У Львові створять банк крові для тварин

Ресурсами банку зможуть користуватись не тільки у Львові, а й у всьому світі, повідомляє Tvoemisto.tv.


Банк крові для тварин діятиме на базі ЛКП “Лев”. Також на основі Animal-id.info UA роблять IT-систему, яка дозволить користуватися банком крові не лише зі Львова, а й з усього світу. Окрім облаштування лабораторії, також працюють над розробкою електронного кабінету, де власник тварини зможе ознайомитися з вказівками, як донувати кров чи, навпаки, скористатися послугами банку крові.

Як це працює?

У Львові є 14 тисяч власників тварин, які зможуть донувати кров в разі термінової потреби. Також здати кров зможуть всі охочі, для яких будуть певні переваги або часткова оплата послуг. Послугами банку крові зможуть користуватися не лише власницькі тварини, а й безпритульні, якими опікуватимуться ЛКП “Лев”. Для останніх послуги будуть безкоштовні, натомість для власницьких собак буде встановлена оплата.

Алгоритм роботи:

  • собаку вкусив кліщ, і тепер потрібне термінове переливання крові;
  • якщо в клініці нема потрібно групи крові, заходите в систему Animal-id;
  • вказуєте, яка група і для кого вам потрібна;
  • система швидко підбирає потенційного донора.

У ЛКП лабораторію для дослідження крові вже частково обладнали, бо проект банку крові входить у стратегію розвитку “Лев”. Зараз збирають 250 тис. грн збирають на обладнання, якого не вистачає. На останній благодійній вечірці від Animal-id.info UA організаторам вдалось зібрати  22 тис. грн. Також гроші планують збирати через співпрацю з меценатами і громадськими організаціями.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають