LVIV.COM

У Львові стартують щомісячні безкоштовні ранкові лекції про креатив

У Львові стартують щомісячні безкоштовні ранкові лекції про креатив

Із серпня Львів доєднається до світового руху Creative Mornings. Безкоштовні сніданки-лекції для творчих людей повинні згуртувати креативних львів’ян, давши можливість поспілкуватись у неформальному середовищі.


Що це таке?

Creative Mornings – це серія лекцій, яку заснувала швейцарська дизайнерка Тіна Рот Айзенберг в Нью-Йорку у 2008 році. Зараз подібна практика існує у 173 містах світу: Париж, Лондон, Стокгольм, Цюріх, Кейптаун, Сідней, Сінгапур, Сан-Франциско тощо.

Дозвіл на проведення подібних лекцій у Львові отримали менше ніж за місяць: “Ідея виникла у проектної менеджерки в ІТ Насті Сіренко, яка 2 роки тому переїхала до Львова із Одеси. Вона дізналась про зустрічі від своїх друзів і захотіла щось схоже організувати у місті. Вона озвучила цю пропозицію, а ми – я, Оленка Хомічак і Дзвінка Завалій радо підтримали ідею і вирішили розпочати Креативні ранки у Львові”, розповіли дівчата виданню Zaxid.net.

Як відбувається лекція-сніданок?

Люди збиратимуться на 8:30 ранку. Сама лекція розпочинається о 9:00 і триватиме 20 хвилин. Далі будуть 20 хвилин питань і відповідей, а решту часу можна буде спілкуватися один з одним. До 10:00 сніданок має завершитись.

Теми до філій з різних країн надсилає головний Нью-Йоркський офіс. Кожна філія повинна підібрати компетентного лектора і місце проведення події, організувавши безкоштовні каву та солодощі.

Коли це відбудеться?

Точну дату та тему першого львівського сніданку оголосять на сторінці заходу у фейсбук. За попередніми планами, лекцію планують провести у Парку культури на тему “обдарованість”.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають