LVIV.COM

Львів’янам доведеться платити більше за вивіз сміття

Львів'янам доведеться платити більше за вивіз сміття

Причинами цього є закриття Грибовицького сміттєзвалища, через що доводиться возити відходи в інші регіони країни. Тарифи зростуть також через збільшення мінімальної зарплати до 3200 грн, адже тепер робота прибиральників вартуватиме більше, пише Львівська газета.


Зараз мешканці міста платять по ₴12 на місяць з людини, говорить депутат ЛМР Роман Іванців. Загалом львів’янам вивезення однієї тонни відходів коштує ₴370. Але якщо переглянуть тарифи, включивши вартість вивезення не на Грибовичі, а на відстань 50 км, то доведеться платити на ₴1,3 з людини більше. Проте наскільки точно піднімуть тариф депутат не знає:

“Сьогодні вартість вивезення сміття величезна, і місто не має на це жодного впливу, а лише змушене компенсувати її перевізникам. Потрібно мати чіткий перелік полігонів у межах області, куди вивозить сміття, і тоді витрати будуть значно менші. Якщо розподілити львівське сміття пропорційно по всіх полігонах області, то це зовсім не буде проблемою. Куди вивозити сміття, має вирішувати не перевізник, а міська рада”, – коментує ситуацію Роман Іванців.

“Наразі офіційних звернень до департаменту щодо підняття тарифу не було. Але перерахунок тарифу можливий. До нас можуть звернутися перевізники з розрахунками. Якщо все буде економічно обґрунтовано, ми розглядатимемо коригування тарифу. Наразі йдеться про складову мінімальної зарплати”, – каже директор департаменту ЖКГ міськради Сергій Бабак.

Читайте також:


Суд заборонив вивозити сміття на Грибовицьке сміттєзвалище

На Львівщині почали переробляти ртутні лампи та термометри

На Львівщині для легального продажу заготовлять 14,5 тисяч ялинок (+ карта, де можна купити)

 

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають