LVIV.COM

У Львові час прибуття транспорту можна буде дізнатись за допомогою QR-коду

У Львові час прибуття транспорту можна буде дізнатись за допомогою QR-коду

Міська влада спільно з активістами розробили наліпки на зупинки. На них є QR-код, зчитавши який, можна отримати інформацію, коли приїде транспорт.


У Львові час прибуття транспорту можна буде дізнатись за допомогою QR-кодуТакож на наліпках є спеціальний код зупинки. Його також можна ввести на сайті lad.lviv.ua, що отримати інформацію про прибуття транспорту. Або ж просто увімкнути геолокацію та перейти на цей сайт.

На випадок, якщо у вас немає смартфону, можна надіслати SMS з кодом зупинки на номер 2214. Тоді на ваш номер прийде повідомлення про час прибуття найближчого транспорту.

“Ми виготовили наліпки для кожної зупинки та поступово розміщуватимемо їх у павільйонах. На жаль, це не вдасться втілити на всіх зупинках, адже на деяких наразі просто немає місця для цього, а клеїти на самі знаки – не варіант”, – розповів Мирослав Голяк, web-розробник, співініціатор проекту.

Якщо у вас є пропозиції щодо проекту, то ви можете звернутись на пошту [email protected] або на фейсбук-сторінку Комфортне місто.

Також у Львові про прибуття транспорту можна дізнатись на сайті Eway чи за допомогою додатку цього сервісу.

Читайте також:


Зі Львова їздитиме святковий ретро-потяг

Цього року Львів прийняв на 30% більше гостей (інфографіка)

У листопаді цього року з львівського аеропорту вилетіло на 35% більше пасажирів

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають