LVIV.COM

У Львові прокладуть 40 км нових велодоріжок цього року

У Львові прокладуть 40 км нових велодоріжок цього року

Таким чином протяжність велодоріжок у Львові збільшиться до приблизно 120 км. Найбільше прокладуть у північних районах міста з формуванням великих сполучених між собою сегментів, а також великі ділянки трансміської магістралі з півдня на північ міста (вул. Княгині Ольги і пр. Чорновола), пише прес-служба ЛМР.


Також цього року закінчать прокладати велодоріжку, яка сполучатиме Брюховичі з центром Львова. Залишилось добудувати декілька сотень метрів, промаркувати велодоріжку і встановити світлофори.

“В рамках проекту громадського бюджету, який переміг на торішньому відборі, буде нанесено дорожню розмітку на всі велодоріжки, де бракує такого маркування”, — говорять у міськраді.

З великих велопроектів заплановано у 2017 році розпочати будівництво велодоріжок на вул. Княгині Ольги і продовжити прокладати велодоріжку на проспекті Чорновола, від вул. Липинського до вул. Варшавської. Цей веломаршрут проляже в напрямку північних мікрорайонів Львова по вул. Варшавській та вул. Замарстинівській, з’єднавшись із вул. Івана Мазепи.

Великі ділянки велодоріжок і велосмуг також збудують на вул. Б. Хмельницького. А на вул. Сихівській уже зараз будується запроектована велодоріжка на двосторонній трафік.

У планах програми першого етапу розвитку веломережі у Львові збудувати 268 км велодоріжок до 2020 року. Цього року довжину доріжок збільшать до 120-ти км.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають