LVIV.COM

У Львові пройде міжнародний турнір з ММА

У Львові пройде міжнародний турнір з ММА

Міжнародний турнір з ММА “RFP / MMA Bushido – West Fight 25” відбудеться 8 жовтня в Malevich night club concert Arena.  У турнірі  візьмуть участь відомі українські бійці, а також спортсмени з Ізраїлю, Румунії, Азербайджану, Білорусі, Молдови.


Ведучі вечора – Rytis Kuzmenka (Литва) та Михайло Юрчук (Міцик Гонібез / Україна). Коментатор турніру – Sandy Holt (Велика Британія).

Почесний гість турнір “RFP / MMA Bushido – West Fight 25” – засновник і президент міжнародної федерації Bushido (IBF), президент міжнародної аматорської федерації з К-1 WAK-1F, провідний промоутер К-1 і ММА у Європі Донатас Сімонайтіс (Литва).

“RFP / MMA Bushido – West Fight 25” транслюватимуть у прямому ефірі на українському каналі XSPORT (або 2+2) та у повторі на каналі СПОРТ 1, а також на телеканалах у 120 країнах світу (MMA Bushido). Очікувана кількість глядачів теле та Інтернет-трансляції – близько 500 000 осіб.

Організовує турнір Всеукраїнська відкрита ліга ММА Real Fight Promotion (RFP) спільно з Міжнародною федерацією Bushido (IBF).

 

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають