LVIV.COM

У Львові поки неможливо підписати е-декларацію з лікарем – досі консультуються з юристами

У Львові поки неможливо підписати е-декларацію з лікарем - досі консультуються з юристами

Зараз у Львові жоден медичний заклад не зареєстрований в системі e-Health. Однак до кінця тижня всі заклади, які беруть участь в першому етапі реформи, таки зареєструються в системі, сподівається начальник управління охорони здоров’я ЛМР.


Також начальник управління охорони здоров’я наголошує, що поки до кінця не з’ясували багато юридичних нюансів. Зокрема все, що стосується безпеки особистих даних пацієнтів.

“На сьогоднішній день немає жодного документу, який регламентує діяльність e-Health, крім роз’яснень, заяв і т. д. з боку Міністерства охорони здоров’я. Тому ми зараз проводимо юридичні консультації, як правильно зробити, щоб не помилитися, щоб дотриматися законодавства. На сьогодні я не можу дати вам відповіді, коли розпочнеться процес підписання декларацій. Тому що постанова, яка планувалася до прийняття 28 березня, не прийнята, накази, які затвердили змінену декларацію і порядок обрання лікаря, ми отримали тільки в четвер”, – повідомляє начальник управління охорони здоров’я ЛМР.

За його словами, у Львові визначили дві медичні інформаційні системи, з якими медичні заклади Львова можуть підписати угоди про обслуговування. Йдеться про компанії “Хелсі ЮА” та “Доктор Елекс”. Процес іде повільно, бо йдеться про надійне збереження персональних даних мешканців Львова, а на сьогодні немає жодного юридичного документу, який би дав головному лікарю гарантію, що всі дані, зібрані від пацієнтів, будуть надійно захищені.

Також начальник управління охорони здоров’я наголосив на тому, що для жителів Львова нічого не змінилося: поліклініки функціонують, лікарі приймають хворих та обслуговують виклики.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають