LVIV.COM

У Львові почав працювати цілодобовий арештмайданчик

У Львові почав працювати цілодобовий арештмайданчик

На майданчик звозитимуть автомобілі, які евакуатор ЛКП “Муніципальна варта” забиратиме з місць, де стоянка заборонена, повідомляє прес-служба ЛМР.


Майданчик буде працювати цілодобово і без вихідних. На території функціонують термінали, тому водії зможуть відразу оплатити квитанції.

Знаходиться майданчик на вул. Вітовського, 57, на території ЛКП “Львівелектротранс”. Ділянка розрахована на 30-40 автомобілів.

“Ми вже встановили там освітлення, будку, сьогодні до обіду облаштуємо термінали. Тобто територія вже готова до використання. Цю ділянку буде обслуговувати ДП “Інформ-Ресурси”, оскільки воно з  Нацполіцією може здійснювати таку діяльність.

Цей майданчик має багато переваг, оскільки він буде цілодобовий і без вихідних, на противагу майданчику на вул. Конюшинній. Спецмайданчик на вул. Вітовського матиме ще одну приємну річ – людина зможе здійснювати оплату відразу на місці, оскільки територія забезпечена терміналами. Окрім цього, нове місце для тимчасового перебування автомобілів має зручну локацію: ближче що центру, що дасть змогу значно економити і кошти на пальне, і час евакуації транспорту”, – азначив начальник управління безпеки міста.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають