LVIV.COM

У Львові проектують конгрес-хол для конференцій і концертів

У Львові проектують конгрес-хол для конференцій і концертів

Конгрес-хол має обслуговувати українські й міжнародні конференції, концерти та спортивні події. Він має вміщати 2-3 тисячі людей, пише Tvoemisto.tv.


Конгрес-хол планують збудувати поблизу “Арени Львів”. Минулого року місто зарезервувало тут ділянку площею 8 га під будівництво, власне, конгрес-холу та виставкового комплексу.

“Обрана ділянка має багато плюсів, зокрема дає можливість надалі збільшити площу виставкового залу за потреби, а також забезпечує хороше транспортне сполучення: якщо проводити великий захід, то буде зручно добиратися, не заїжджаючи через місто”, – пояснює Андрій Павлів, заступник директора ЛКП “Агенція з підготовки подій”.

Виставковий центр в Любляні

Виставковий центр в Любляні

фото: ljubljanafair.com#sthash.EsFPzcIf.dpuf

Майбутній конгрес-хол, за словами Андрія Павліва, матиме великий сталий чи модульний конференц-зал, в який матиме можливість трансформуватися в масштабний майданчик без крісел.

Також він матиме окремі приміщення, де паралельно можна буде проводити менші сесії. Такі вимоги висувають для проведення міжнародних заходів. Організатори шукають зал, де одночасно можна зібрати тисячу людей і паралельно прийняти 5 потоків по 100 людей на майстер-класах.

Згодом проектуватимуть виставковий комплекс – критий зал, який прийматиме заходи міжнародного рівня. Передбачають, що площа виставкового залу буде 15-20 тисяч кв. м.

Конгрес-хол в Будапешті

Конгрес-хол в Будапешті

Конгрес-хол в Будапешті-2

фото: bcc.hu

Наприкінці минулого року в тендері на визначення підрядника, який виготовить документацію, перемогла міжнародна компанія IGLN (Inter Global Logistics Network). Зараз компанія пристосовує ідеї та ініціативи до реальності. Вона має кілька завдань:

“Усе є ідеями, але хочемо створити багатофункціональний комплекс, щоб його можна було завантажувати максимально, що вплине і на його окупність та ефективність, – говорить Андрій Павлів. – Проект дорогий, тому немає сенсу будувати на 5 тисяч людей, щоб він потім стояв пустим, адже надалі потрібні будуть кошти на експлуатацію. Намагаємося визначити, що найдоцільніше збудувати для міста”.

Після розробки бізнес-плану оголошуватимуть архітектурний конкурс, який визначить візуалізацію проекту. Тільки тоді визначатимуть вартість проекту та шукатимуть інвестора.

“Усе це потребує часу, найбільш оптимістично можемо говорити про 2020-й рік”, – прогнозує Андрій Павлів.

Ice Krakiv Arena

Ice Krakiv Arena

фото: aasarchitecture.com#sthash.AxIQZabD.dpuf

“Слід розуміти, що конгрес-центр – це не тільки місце для міжнародних конгресів. Згідно із статистикою, міжнародні конгреси займають лише 15% від всіх подій. Решта – це внутрішні події – регіональні та локальні. Тут також мають відбуватися концерти, спортивні та релігійні події, політичні зустрічі тощо. Всі це може проходити у цьому конгрес-центрі”, – каже генеральний секретар асоціації “Конференції та конгреси в Польщі”, експерт з конференц-індустрії Славомір Врублевський

Читайте також:


Через QR-код можна буде розплатитись у всьому львівському електротранспорті

На Сихові будують безкоштовний спорткомплекс: хто зможе відвідувати

У Львові встановлять 1500 камер відеоспостереження

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають