LVIV.COM

У Львові підвищать точність відслідковування громадського транспорту

У Львові підвищать точність відслідковування громадського транспорту

Львівська міська рада спільно зі SoftServe розробляють окремий сервер для відслідковування громадського транспорту. Завдяки цьому вдасться забезпечити точність інформації до 90 секунд.


Усі ресурси наразі беруть дані для відстеження транспорту зі сайту міської ради, розповів Tvoemisto.tv Андрій Вишневський, радник міського голови з питань запровадження ІТ-технологій. Щоправда, сайт не розрахований на велику кількість запитів. Тому, коли по дані одночасно звертаються багато людей, з’являється затримка в оновленні інформації: вам показує, що на трамвай чекати ще дві хвилини, а насправді він вже проїхав вашу зупинку.

Новий сервер пристосують до вимог Google, що дозволить відслідковувати транспорт на Google Maps. Наразі це можна зробити, наприклад, на цих ресурсах:

Зараз нововведення тестують, розробку обіцяють завершити до кінця зими. Щоправда, фактичне запровадження технології залежить від розробників мобільних додатків, які повинні адаптувати свої програми до нового серверу.

Водночас в ЛМР нарікають на проблеми з боку перевізників.

“На всьому транспорті Львова де-юре встановлений GPS, однак де-факто не всі перевізники справді зацікавлені в його ефективному функціонуванні. Станом на сьогодні він працює в якості “нагайки” – їм не вигідно показувати інформацію про свою роботу онлайн”, – зазначає радник міського голови. Він вважає, що ситуацію може змінити лише впровадження електронного квитка.

Читайте також:


У Львові час прибуття транспорту можна буде дізнатись за допомогою QR-коду

У Львові з’являться 115 нових автобусів, 35 тролейбусів і 9 трамваїв

У Львові оголосили конкурс для визначення нових перевізників: що з того?

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають