LVIV.COM

У Львові на вулиці Вітовського планують відновити став: подивись, що зроблять

У Львові на вулиці Вітовського планують відновити став: подивись, що зроблять

Перед центральним входом у Парк культури хочуть відновити Пелчинський став. Відтак потрібно змінити організацію руху на вулицях Вітовського та Сахарова, повідомляє прес-служба ЛМР.


Що за став?

Історична водойма була засипана 100 років тому, а тепер її планують відновити на місці теперішнього фонтану та частини дороги, яку доведеться змістити в бік цитадельної гори. Також, згідно з розробленим детальним планом цієї території, буде змінено організацію руху на перехресті вулиць Вітовського та Сахарова, зокрема – продовжено трамвайну колію по вулиці Коперника.

У Львові на вулиці Вітовського планують відновити став: подивись, що зроблять

Начальник управління архітектури та урбаністики  повідомив, що каналізація на вулицях Вітовського та Сахарова не справляється з потоком дощової води під час злив, тому відновлення Пелчинського ставу є альтернативою збільшення вдвічі колектора Полтви. Натомість створення перехоплюючих резервуарів є поширеною практикою в таких країнах, як Данія, Швеція та Голландія.

Згідно з розробленим ДПТ, планують також облаштування інноваційного простору LЕМ Station на території трамвайного депо. А ще, окрім запланованих змін, передбачена реконструкція двох будівель – під дитячий центр творчості та художню галерею.У Львові на вулиці Вітовського планують відновити став1До 2 липня до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» можна подавати всі пропозиції щодо ДПТ.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають