Спецпроекти

У Львові на Сихові біля Центру Довженка облаштують громадський простір – подивись, що хочуть зробити

Перше місце у конкурсі на облаштування громадського простору на Сихові отрима проект “Група 109”. Переможці отримали 70 тисяч гривень, повідомляє Tvoemisto.tv.


“Група 109”, яка складається з Маркіяна Максимюка, Наталії Мисак, Ігоря Максимюка, Володимира Палія, Соломії Галайко та Юрія Максимюка, планує перетворити Сихів на “зелений район”.

Що зроблять?

Площу біля Центру Довженка умовно розділять на дві частини. Однак зона (нижня) буде для комунікації та пасимвного відпочинку, друга – на рівні першого поверху примикає до Центру Довженка.

Також першу зону відокремлять насипом вздовж магістралей. У відпочинковій зоні зроблять заглиблення ( в дощовий період воно слугуватиме резервуаром для води, взимку може бути ковзанкою). У спекотний період року на площі працюватимуть фонтани.

Друге місце отримав проект авторського колективу Валентина Шароватова, Ольги Криворучко та Антона Войташека. Грошова винагорода за друге місце становить 50 тисяч гривень.

На третьому мсці опинився проект авторського колектиув Інституту просторового розвитку — Олександра Сладкова, Христина Чорноус, Олена Зварич, Віра Прохватило та Вікторія Скобилко. Грошова премія за третє місце становить 25 тисяч гривень.

➤ Архітектура для людей, або як столітні традиції працюють в сучасних житлових просторах