LVIV.COM

У Львові на співбесіді запитували дату народження Бандери та співали “Лента за лентою”

У Львові на співбесіді запитували дату народження Бандери та співали Лента за лентою

Держслужбовцю, який вимагав цитувати текст пісні “Лента за лентою” та запитував дату народження Степана Бандери, загрожує покарання. У Мін’юсті проводитимуть службове розслідування.


Начальника головного управління юстиції Львівщини можуть покарати за “невиконання або неналежне виконання посадових обов’язків…, а також порушення правил етичної поведінки та інше порушення службової дисципліни державний службовець притягається до дисциплінарної відповідальності у порядку, встановленому Законом”.

Розслідування розпочали після заяви-звернення від Олега Юника, яка надійшла до приймальні Адміністрації президента, пише “Форпост”.

У Львові на співбесіді запитували дату народження Бандери та співали "Лента за лентою"

У ній вказані два посилання: на відео, де начальник головного управління юстиції Львівщини співає пісню “Лента за лентою”, та на матеріал з його цитатою про те, що під час співбесіди він запитує дату народження Степана Бандери.

У Львові на співбесіді запитували дату народження Бандери та співали "Лента за лентою"

“За останні два роки “Лента за лентою” стала гімном львівської юстиції. Торік під час відзначення Дня вишиванки ми її гуртом виконали. На співбесіді більшість її не співає, а говорить. Чому так роблю? Бо державний службовець нового формату має знати не лише закони, а й бути патріотом. Крім цієї пісні, запитую на співбесіді, коли народився Степан Бандера, коли прийнято першу Конституцію Пилипа Орлика”, – пояснював держслужбовець 2 серпня 2017 року у інтерв’ю “Високому замку”.

До 3 жовтня Мін’юст проводитиме розслідування, після чого вирішить, яке покарання обрати: попередження, догану чи звільнення.

Раніше, група викладачів кафедри історії, музеєзнавства та культурної спадщини НУ “Львівська політехніка” запропонувала надати вишу ім’я Степана Бандери.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають