У Львові на площі Святого Юра з’явиться дитячий майданчик зі сталевими скульптурами

У Львові завершився відкритий архітектурний конкурс на кращу концептуальну пропозицію дитячого майданчика на площі Святого Юра. Перемогу здобув колектив “Архітектурного бюро “А44”: Рибак Юлія, Саніна Аліна та Телюк Христина, пише Твоємісто.


Майданчик матиме гумове покриття та просторову скульптуру, яка складатиметься зі сталевих труб. Між цією структурою натягнуть сітку шириною 3 м, яка створюватиме послідовність ігрових заходів для дітей різних вікових груп. Максимальна висота цієї скульптури сягає 3 метри.

“У центрі конструкції ми бачимо будиночок, з якого відкривається вид на всю ділянку і на весь майданчик, також з цього будиночку є вихід на гірку. Сама конструкція на майданчику сприяє фізичному і просторовому розвитку дітей, оскільки це їх вчить долати перепони на своєму шляху”, –розповіли під час презентації переможці.

Згідно з умовами конкурсу, учасники мали розробити концепт майданчика, де зможуть одночасно перебувати до 20-ти дітей трьох вікових груп – від новонароджених до 12-ти років. Окрім того, запропонований проект мав пов’язати дитячий майданчик з існуючою планувальною структурою скверу, а також передбачити максимальне збереження зелених насаджень і появу нових. 

Ділянка проектування розташована у сквері на площі Святого Юра, історично сформованому у 1897-му році за проектом Арнольда Рерінга. У 70-х роках у сквері був збудований дитячий майданчик за проектом студентського проектно-конструкторського бюро Львівського політехнічного інституту з використанням мініатюрних форм замку. Дитячий майданчик знаходився у незадовільному стані та був демонтований у межах реконструкції площі Святого та прокладення автомобільної дороги.

➤ Чи є життя після коду або що роблять колишні деви у TechMagic?