LVIV.COM

У Львові на площі Святого Юра з’явиться дитячий майданчик зі сталевими скульптурами

У Львові на площі Святого Юра з'явиться дитячий майданчик зі сталевими скульптурами

У Львові завершився відкритий архітектурний конкурс на кращу концептуальну пропозицію дитячого майданчика на площі Святого Юра. Перемогу здобув колектив “Архітектурного бюро “А44”: Рибак Юлія, Саніна Аліна та Телюк Христина, пише Твоємісто.


Дитячий майданчик на площі Святого Юра

Майданчик матиме гумове покриття та просторову скульптуру, яка складатиметься зі сталевих труб. Між цією структурою натягнуть сітку шириною 3 м, яка створюватиме послідовність ігрових заходів для дітей різних вікових груп. Максимальна висота цієї скульптури сягає 3 метри.

Дитячий майданчик на площі Святого Юра

“У центрі конструкції ми бачимо будиночок, з якого відкривається вид на всю ділянку і на весь майданчик, також з цього будиночку є вихід на гірку. Сама конструкція на майданчику сприяє фізичному і просторовому розвитку дітей, оскільки це їх вчить долати перепони на своєму шляху”, –розповіли під час презентації переможці.

Згідно з умовами конкурсу, учасники мали розробити концепт майданчика, де зможуть одночасно перебувати до 20-ти дітей трьох вікових груп – від новонароджених до 12-ти років. Окрім того, запропонований проект мав пов’язати дитячий майданчик з існуючою планувальною структурою скверу, а також передбачити максимальне збереження зелених насаджень і появу нових. Дитячий майданчик на площі Святого Юра

Дитячий майданчик на площі Святого Юра

Ділянка проектування розташована у сквері на площі Святого Юра, історично сформованому у 1897-му році за проектом Арнольда Рерінга. У 70-х роках у сквері був збудований дитячий майданчик за проектом студентського проектно-конструкторського бюро Львівського політехнічного інституту з використанням мініатюрних форм замку. Дитячий майданчик знаходився у незадовільному стані та був демонтований у межах реконструкції площі Святого та прокладення автомобільної дороги.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають