Замість демонтованого пам’ятника комуністичному письменнику на реконструйованй площі Маланюка встановили питний фонтан-бювет. Він має запрацювати до кінця тижня, повідомляє ІА ZIK.
Демонтаж пам’ятника почали восени 2016 року. Після демонтажу проводили роботи з облаштування та реконструкції площі. Замість пам’ятника на площі встановили питний фонтан-бювет.
Фонтан сконструйований таким чином, щоб з нього могли пити і люди, і домашні улюбленці. У Галицькій районній адміністрації Львова повідомили та запевнили, що до кінця тижня цей питний фонтан має запрацювати.
Цікавим фактом є те, що ще до початку Другої світової війни, на цьому місці стояв фонтан-криниця, концептуально подібний до таких, які розташовані на площі Ринок.