LVIV.COM

У Львові на маршрути не виїхали більше 200 автобусів

У Львові на маршрути не виїхали більше 200 автобусів

5-го вересня у Львові з 642-х автобусів на маршрути не виїхало 218. Про це повідомляє ГО “За якісний транспорт” на своїй сторінці у Facebook.


Cитуація із транспортом далі плачевна. Станом на 8:00 – 8:30 хв. на маршрутах курсує 425 автобусів, не виїхало 218 автобусів. Детальніша інформація на фото:У Львові на маршрути не виїхали більше 200 автобусів

У понеділок 4 вересня на маршрути не виїхала третина автобусів. За інформацією ГО “За якісний транспорт” в попередні роки в аналогічний період виїжджало на маршрут приблизно 500 автобусів.

Раніше на плановій нараді 31 серпня управління транспорту ЛМР з перевізниками вирішили збільшити кількість маршруток у Львові.

“З 1 вересня прогнозовано збільшиться кількість пасажирів: поїдуть студенти, учні, всі уже вернуться з відпусток. Відповідно на всіх маршрутах кількість машин буде приведено до паспортної. Оскільки на літо було менше машин через меншу кількість пасажирів. Надалі будемо вивчати пасажиропотоки і відповідно реагувати.”, – заявив тоді в.о. начальника управління транспорту ЛМР.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають