LVIV.COM

У Львові можна за 20 грн взяти на прокат велосипед

У Львові можна за 20 грн взяти на прокат велосипед

Тепер кататись на вело по Львові стало ще дешевше – сервіс прокату Nextbike змінив тарифи на користування байками. З 11 березня змінились не тільки ціни на разові поїздки, а й вартість абонементів, повідомляє Zaxid.net.


У Львові є 24 станції велопрокату. В системі зареєстровано 10 тис. львів’ян.

Що змінилось?

  • ціна разової поїздки велосипедом. Раніше треба було заплатити 50 грн за перші 30 хв поїздки, і по 50 грн за кожну наступну годину. Тепер перша година користування великом обійдеться у 20 грн, подальший час – 50 грн/год.
  • вартість місячного та сезонно абонементу не змінилась, але помінялись тарифи на поїздки. Місячний абонемент коштує 250 грн, сезонний – 800 грн. Зараз перша година користування велосипедом безкоштовна, друга і третя коштують по 5 грн,  наступниі – по 50 грн/год.

 

Абонементи тільки дають доступ до нижчих тарифів. Вартість поїздок оплачується окремо.

 

“Ми подивилися по минулорічній статистиці, що середня поїздка в людей становила 45 хв. І фактично, якщо ви мали абонемент і їхали довше, ніж півгодини, то ще за тих 15 хв мали доплатити як за ще одну годину. Тому ми вирішили збільшити безкоштовний період використання з 30 хв. до однієї години – щоб люди могли собі в рамках безкоштовного часу здійснити повноцінну поїздку”, – пояснив співзасновник компанії “Nextbike Україна”.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають