LVIV.COM

У Львові мінімум на півроку обмежили рух транспорту біля головного вокзалу

У Львові мінімум на півроку обмежили рух транспорту біля головного вокзалу

12 травня на вул. Чернівецькій почали капітальний ремонт. Робитимуть заміну контактної мережі, колії і трамвайних плит. Через це маршрут трамваїв №1, 6 та 9 скоротили, №11 зняли з рейсу, а для транспорту проїзну частину вулиці зменшили з двох смуг на одну.


Для маршрутів трамваїв №1, 6 та 9 кінцевою зупинкою став “Приміський вокзал”. Зупинки “Вулиця Чернівецька” та “Головний вокзал” прибрали через реконструкцію площі Двірцевої.

“Скорочення вагонів на цих маршрутах не буде. Лише трамвай №11 зняли з рейсу, бо курсував один вагон”, – прокоментував Іван Бондар, начальник відділу із зв’язків з громадськістю ЛКП “Львівелектротранс”.

Схема ремонту на пл. Двірцевій

Кільце на вул. Чернівецькій не ремонтуватимуть, оскільки планується реконструкція пл. Двірцевої. Посадка і висадка пасажирів відбуватиметься ближче до вокзалу, аби збільшити комфорт пасажирів, пишуть на сайті ЛМР.

Ремонт триватиме мінімум півроку. Раніше ЛМР зазначала, що роботи проводитимуться до грудня, але зараз існує інформація про тривалість ремонту не більше 4-5 місяців.

Роботи проводять за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку і бюджету Львова. Загальна вартість ремонту – 2,5 млн. євро.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають