LVIV.COM

У Львові хочуть підняти ціну на проїзд в маршрутках до 7 грн

У Львові хочуть підняти ціну на проїзд в маршрутках до 7 грн

Про підняття ціни до 7-7,50 говорили у ЛМР на зустрічі з приватними перевізниками, пише “Вголос”


“Ми мали зустріч у міській раді. Були приватні перевізники, представники влади та громадських організацій, і обговорювали питання щодо підняття ціни до 7-7,50 гривень. Наразі не йшлось про те, що це зроблять до якогось числа, але пропозиція збільшити ціну – була”, – розповів член транспортної комісії.

Однією з причин можливого подорожчання називають вартість пального і його процент у нинішньому тарифі за проїзд.

Тобі може бути цікаво:

В Україні пропонують скасувати жовтий сигнал світлофора 🚦

“Ми бачимо, що зростає вартість пального. І якщо в тарифі воно складає 65%, а максимум це має бути 30-35%, то однозначно, що підвищення цін буде”.

Проїзд у маршрутках у 2017 році подорожчав з 4 до 5 гривень, так само, як і в електротранспорті – з 2 до 3 гривень. А з 16 квітня 2018 року ціну на проїзд у трамваях та тролейбусах підняли до 5 гривень.

Однак, на думку члена транспортної комісії, підвищення цін не дасть очікуваних результатів ні для маршруток, ні для електротранспорту:

“Взагалі транспортна система потребує комплексного підходу, але стратегії транспортного розвитку в нас немає. Якщо цього не буде, то ми просто будемо наздоганяти поїзд, який втікає. Будемо постійно збільшувати ціну, але комфортність не буде підвищуватись”.

Хай там як – в разі чого, ти знаєш, що робити:

Як вибрати велосипед під себе – гайд 🚲

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають