LVIV.COM

У Львові 7-річна дівчинка встановила світовий рекорд з воркауту (80 підйом-переворотів!) 💪👩

У Львові 7-річна дівчинка встановила світовий рекорд з воркауту (80 підйом-переворотів!) 💪👩

В межах Steel Workout Show 7-річна Ніколь Князєва 80 разів зробила підйом-переворот на перекладині. Це вдвічі більше, аніж попередній рекорд.


Дівчинка отримала першість із силового підйому переворотом на перекладині у своїй віковій категорії, подолавши позначку у 80 разів. Це при тому, що на тренуваннях вона робить більше.

У Львові 7-річна дівчинка встановила світовий рекорд з воркауту (80 підйом-переворотів!)У Львові 7-річна дівчинка встановила світовий рекорд з воркауту (80 підйом-переворотів!) 💪👩 Steel Workout Show – це тур містами України, який, окрім Львова, цьогоріч охопив також Дніпро, Харків, Київ та Одесу. Його мета – популяризація здорового способу життя, шляхом демонстрації прикладів «вуличних» спортсменів зі світовими іменами.

У Львові презентували виступи національної збірної зі street workout, відкрите змагання серед усіх охочих, конкурси та безкоштовний майстер-клас від професіонала вуличного фітнесу в Україні Дениса Мініна.

“Ми популяризуємо спорт, а воркаут – найбільш доступний його вид, адже безкоштовний. Тут не треба бути професіоналом, щоб виступати. Взяти участь може будь-який мешканець України, незалежно від віку, статі чи фізичного стану”, – розповів Денис Мінін.

Львів – став першим містом в межах туру, де довелося припинити реєстрацію завчасно через надмірну кількість охочих взяти участь. Тут зголосилося понад 200 хлопців та дівчат.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають