LVIV.COM

У Львові 29 маршрутка їхала з розбитим вікном (фото, відео)

У Львові 29 маршрутка їхала з розбитим вікном (фото, відео)

Маршрутка курсує від Залізничного вокзалу до Винників. Після того, як скло вилетіло, водій продовжив їхати без зупинок, повідомляє на своїй сторінці у Facebook користувач Іван Горбань.

“Тільки що в маршрутки 29 розбилось шкло велике, коли маршрутка їхала і водій їхав аж до кінцевої з пасажирами так їхав у Винники”, – написав Іван Горбаль.

Маршрутка курсує від Залізничного вокзалу до Винників. Після того, як скло вилетіло, водій продовжив їхати без зупинок, повідомляє на своїй сторінці у Facebook Іван Горбань. Маршрутка курсує від Залізничного вокзалу до Винників. Після того, як скло вилетіло, водій продовжив їхати без зупинок, повідомляє на своїй сторінці у Facebook Іван Горбань.

Під час руху в маршрутці перебувало чимало людей, однак, водій вирішив не сходити з маршруту. Що стало причиною розбиття скла наразі невідомо.

Маршрутка курсує від Залізничного вокзалу до Винників. Після того, як скло вилетіло, водій продовжив їхати без зупинок, повідомляє на своїй сторінці у Facebook Іван Горбань.

 

Фото та відео Івана Горбаля

Підписуйся на сторінку в Facebook, твої друзі вже тут ヽ(•‿•)ノ

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають