LVIV.COM

У Львівських водоймах заборонили купатись на Водохреща. А потім передумали

У Львівських водоймах заборонили купатись на Водохреща. А потім передумали

Міська рада визначила чотири водойми, де можна скупатись на свято. 


Цього року на свято Водохреща бажаючим пірнути в ополонку на озері доведеться пошукати альтернативних рішень – прес-служба ЛМР повідомила, що у всіх водоймах, які є на території Львова, купатись не можна. У попередні роки активісти облаштовували місця для занурення у воду, цього ж року подібні акції не організовує ніхто.

«У всіх наших міських водоймах купатися заборонено. Департамент містобудування дав доручення всім нашим ЛКП, на балансі яких є водойми, поновити таблички «Купатися заборонено» та посилити контроль у час свята Хрещення Господнього. На всіх цих об’єктах буде чергування МНСників з метою забезпечення безпеки», – зазначили у відділі екології департаменту містобудування Львівської міської ради.

Та потім заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко під час брифінгу повідомив, що у Львові та околицях є чотири водойми, де можна скупатись на Водохреща.

Адреси:

  • водойма на Погулянці, вул. Вахнянина
  • водойма у Горіховому гаю поблизу «Кіноцентру», вул. Володимира Великого, 16
  • м. Винники, водойма на вул. Шевченка
  • м. Брюховичі, вул. Коротна, озеро №1

На локаціях будуть працювати рятувальники, також організують пункти обігріву та палатки для переодягання. Всім, хто зануриться у воду, пропонуватимуть гарячий чай.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають