LVIV.COM

У львівському Парку культури дітей вчитимуть правильно поводитись з тваринами

У львівському Парку культури дітей вчитимуть правильно поводитись з тваринами

Батьків і дітей запрошують на інтерактивні заняття з гуманного поводження з домашніми улюбленцями. Уроки у формі гри проводитимуть на території першого в Україні мандрівного ресторану для собак у Парку культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького, пише прес-служба ЛМР.


У Парку культури 1-3 вересня працюватиме Dog-friendly зона з першим в Україні мандрівним рестораном для собак. Для дітей тут у суботу і неділю 2-3 вересня, о 15.00 год. проводитимуть інтерактивні заняття гуманної освіти з інноваційного освітнього проекту “Маленький принц. Львів, що любить тварин”. Спеціально розроблена програма розкриває теми добробуту та гармонічного співіснування з тваринами, відповідальності та жорстокості людей щодо них. Курс вчить поважати домашніх тварин і розуміти їхні потреби.

Курс “Маленький принц. Львів, що любить тварин” інтегрований у шкільну програму Львова на загальноміському рівні. Учні виконують інтерактивні вправи і отримують спеціально розроблені робочі зошити, а вчителі викладають за сучасними методичними посібниками. Це чотири уроки в класах і виїзне заняття на ЛКП “Лев” для семикласників у межах предмету “Зоологія”.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають