LVIV.COM

У Черкасах новорічні ялинки використовують як вторинну сировину

У Черкасах новорічні ялинки використовують як вторинну сировину

Викинуті на смітник новорічні ялинки у місті переб’ють на щепу та віддадуть для повторного використання. Наприклад, для підстилки у зоопарку чи для спалювання в твердопаливних котлах, повідомляє УНН-Центр.


“Зараз для нас найактуальніше — прибрати сніг, тому всі сили кинуті на ці роботи — розчистку дворів, прибудинкових територій, заїздів, сміттєвих майданчиків тощо. Але після цих робіт почнемо і вивозити ялинки, які містяни винесуть на смітники. У нас укладено договір з відповідним підрядником”, — розповів директор КП “Придніпровська СУБ” Сергій Данюк.

За договором, підрядник утилізує будь-які відходи деревини: гілля, обрізані чи спиляні дерева і т.д.

“Ялинки, як й інші відходи деревини, ми перебиваємо на щепу, а потім віддаємо усім, кому треба, безкоштовно: зоопарк забирає її на підстилку тваринам, громадяни можуть забирати на паливо — ті, хто опалює житло твердопаливними котлами”, — каже директор підприємства-підрядника Михайло Аханов.

Також він додає, що питома вага новорічних ялинок зовсім невелика: 1-2% від загального обсягу деревини, яку переробляють. Тому це невелике додаткове навантаження для підприємства.

Читайте також:


“Простір Синагог” може отримати престижну європейську премію

В ЛМР почали думати, як правильно використовувати сміття

У Львові оголосили конкурс для визначення нових перевізників: що з того?

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають