LVIV.COM

🐶 Твої неймовірні друзі чекають, коли ти забереш їх додому

🐶 Твої неймовірні друзі чекають, коли ти забереш їх додому

“Людину можна назвати доброю, якщо її любить її пес”, – каже автор книги “Життя і мета собаки” Брюс Кемерон. Собаки відчувають добро і віддячують за нього з безмежною відданістю. А ти мрієш мати такого друга? Якщо так, придивися до песиків, які зараз перебувають в ЛКП “Лев”. Можливо, серед них твоє майбутнє щастя!


Сара

Молоденька красуня-ведмедиця віком до одного року. Потрапила до нас із задавненою травмою на лапі. Була налякана та агресивна. За тривалий час перебування цієї собаки на підприємстві, завдяки щоденному спілкуванню з людьми, перев’язкам та уважному ставленню ветеринарів ця жовтенька собака стала соціалізованою. Зараз Сара вже здорова та готова переїхати жити у нову домівку.

Даллас

Чорнявий, молодий та активний собака. Гавкучий красень та уважний і відданий охоронець!

Пуф

Справжній красень! Молодий собака, який добре піддається навчанню. Стане вашим чудовим другом та охоронцем!

Міранда

Потрапила до нас ще у січні після ДТП. Наші ветеринари надали красуні усю необхідну допомогу і зараз тваринка готова переїхати жити у нову родину. Собачка дуже дружня, виважена. Може жити в родині з дітьми, які люблять тварин.

Оленка

Спокійна, ще трішки налякана, але при постійному спілкуванні з новим люблячим господарем стане чудовою подругою та охороницею. Може жити в квартирі, акуратна і слухняна.

Ліксі

Молоденька, грайлива, соціалізована собачка, яка чемно гуляє на повідку та добре піддається навчанню. Може бути жити в родині з дітьми, які люблять тварин.

Пепа

Невеличка собачка, що потрапила до нас місяць тому після ДТП. В клініці ЛКП “Лев” отримала необхідне лікування та опіку ветеринарів і вже готова переїхати жити в нову люблячу родину. Собачка молоденька, віком до 1 року. Активна, любить бавитись та чемно гуляє на повідку. Добре піддається навчанню.

Біп

Чорнявий красунчик. Чемний та дружній собака, трішки наляканий. Але, коли відчуває опіку людини, стає справжнім другом та охоронцем.

Льоля

Крихітка, яка за розміром трішки більша за кота. Невідомо, як вона опинилася на вулиці, де чимало небезпек для такої невеличкої собаки. Впевнено себе почуває на руках у людини, та все ж таки добре гуляє на повідку, слухняна.

Гера

Молода собака, трішки ляклива, але любить гуляти з людьми. Віддано продовжує чекати на свого справжнього господаря.

Курт

Собака-суперохоронець! А ще – найкращий друг. Курт саме такий. Знає деякі команди та добре піддається навчанню.

 

Байт

Молодий собака, піддається навчанню, дружній з іншими тваринами та соціалізований.

Аллі

Молода і слухняна красуня. Чемно гуляє на повідку. Може жити в родині з дітьми, які люблять тварин.

Лаккі

Молодий, енергійний соціалізований собака. Найвідданіший друг для своєї майбутньої родини чи людини!

 

Адель

Чудова, непосидюча, енергійна і дуже добра собачка, яка підійде на прилаштування у квартиру.

Познайомитися з песиками ти можеш у ЛКП “Лев” за адресою:

Додаткова інформація за тел.: (068) 5354545.

 

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають