LVIV.COM

Площу Ринок у Львові перекрили через зйомки фільму “Шляхетні волоцюги”

Площу Ринок у Львові перекрили через зйомки фільму Шляхетні волоцюги

Однією з перших локацій, де облаштували знімальний майданчик, стала площа Ринок. У зв’язку з цим, трамваї з 7.00 і до 19.00 об’їжджатимуть цю частину міста, пише прес-служба ЛМР.


“Окрім площі Ринок, для зйомок фільму також будуть задіяні ще площа Музейна, двір Собору Святого Юра, вулиця Вірменська, Вірменський дворик. Але найбільший майданчик для зйомок залишається на площі Ринок. Для нас дуже важливо, що до зйомки залучені львівські актори”, – зазначила голова Львівської кінокомісії.

Як курсуватимуть трамваї

З 07.00 год. до 19.00 год. трамваї курсуватимуть так:

  • Трамвайний маршрут № 1 – Трамвайне депо – вул. Городоцька – вул. Вітовського – Трамвайне депо.
  • Трамвайний маршрут № 2 – вул. Коновальця – вул. Вітовського – вул. Стуса – Вернадського – пл. Соборна – вул. Вітовського – вул. Коновальця.
  • Трамвайний маршрут № 9 – Трамвайне депо – вул. Вітовського – Вул. Городоцька – Трамвайне депо.

Про що фільм

“Шляхетні волоцюги” є фільмом-ремейком польського комедійного мюзиклу “Włóczęgi” (“Бродяги”) 1939 року, який знімався у Львові й став шедевром довоєнного кінематографа.
Зйомки проходитимуть у Львові, Києві та у Варшаві.

“Фільм розкриє колорит субкультури львівських батярів через їхню мову та пісні. Вірність дружбі й готовність до самопожертви передаються сюжетом картини через низку комічних ситуацій. Глядач спостерігатиме трансформацію свідомості молодих людей від гульвіс до серйозних, зрілих особистостей з благородною метою в житті”, – пише прес-служба Держкіно.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають