LVIV.COM

Троє українських школярів перемогли на конкурсі молодих науковців у Китаї

Троє українських школярів перемогли на конкурсі молодих науковців у Китаї

Двоє школярів з Києва та школярка з Харкова отримали перші місця за свої дослідження у сфері охорони здоров’я. Світовий конкурс молодих науковців проходив в Пекіні, повідомляє ТСН.


Beijing Youth Science Creation Competition — конкурс на найкращі відкриття та інновації, створені молоддю, який проходить щороку в Університеті академії наук Китаю.

Школярі Даніела Гайчук та Максим Палладін вивчали, як важкі метали впливають на щурів. Вони купували рослини, які можна вживати в їжу – м’яту, базилік, петрушку і ромашку, робили з них препарати, щоб визначити кількість шкідливих речовин в травах. Зразками годували щурів і досліджували, як шкідливі елементи впливають на організм тварин. З’ясували, що в зелені, яка куплена у Києві, шкідливі речовини перевищують усі норми. І ці елементи погано впливають на нирки, серце та інші внутрішні органи.

Над дослідженням школярі працювали три роки.

Другу перемогу здобула Амілія Кирилова, одинадцятикласниця з Харкова. Вона розробила комплекну діагностику нейроциркулярної дистонії.

Нейроциркулярна дистонія – це стан, коли людина не може нормально відпочити. В разі успішної діагностики та вчасного лікування можна убезпечити себе від розвитку багатьох інших хвороб.

У Пекіні перемогу кияни здобули серед чотирьох сотень робіт із 38 країн. Усі реактиви, матеріали та навіть поїздку до Китаю оплачували виключно батьки.

Усі троє чемпіонів зізналися, що їх кликали вчитися до Китаю та США. Але вони вже готують документи в українські виші.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають