LVIV.COM

Топ-5 місць для відпочинку з дітьми

Топ-5 місць для відпочинку з дітьми

Щоб гарно і цікаво відпочити, не обов’язково їхати за кордон – в Україні також багато крутих місць, які не залюднені туристами. Якщо хочеш провести вікенд (чи тиждень) з дітьми подалі від дому – вибирай! П’ять варіантів для поїздок як на вихідні, так і на триваліший період підібрав портал Lviv1256.


Блакитні озера

Топ-5 місць для відпочинку без хмари туристів навколо1

Озера Чернігівщини називають блакитними, бо пісок на їхньому дні має саме такий колір. Хоч вони не настільки відомі, як Шацькі, але курортних баз навколо немало. Дітям покупатись точно буде де.

Як дістатися:

Або машиною до села Олешня в Чернігівській оласті. Крім цього, зовсім поруч з озерами станція Грибова Рудня. Тричі на день з Чернігова, всього за годину, туди можна доїхати електричкою.

Токівський каскадний водоспад 

Топ-5 місць для відпочинку без хмари туристів навколо1

Сам водоспад невеликий, всього 14 метрів.  Але природа так цікаво “оформила” його, що сам пейзаж багатьом мандрівникам здається фантастичним. Кам’яне, поросле густим мохом плато, червоне каміння, гранітні ванни та різноманітні “червонокнижні” квіти не залишать малечу байдужою. Є багато безпечних місць для кемпінгу та купання.

Як дістатися:

Найзручніше добиратися з Кривого Рогу. Якщо не машиною, то потрібно сісти на електричку Кривий Ріг-Нікополь. Вийти треба на станції Ток і пішки пройти ще три кілометри.

Буша

Топ-5 місць для відпочинку з дітьми

На півдні Вінницької області, навколо села Буша ти знайдеш безліч цікавого. Музей трипільської культури, музей скульптур під відкритим небом, славнозвісна Бушанська фортеця та унікальна для України скельна стела. Про її походження (слов’янське чи кельтське) до зараз точаться дискусії. Гонтів камінь, Гайдамацький Яр, скельні печери відлюдників – все для того, щоб зайняти увагу і голову маленьких дослідників.

Як дістатися:

Або машиною до села Буша або з Вінниці щоденним автобусним рейсом Вінниця-Буша.

 Гомільшанські ліси

Топ-5 місць для відпочинку без хмари туристів навколо1

Гомільшанські ліси у лісостеповій зоні Харківщини – ідеальне місце для відпочинку на природі. Береги річки Сіверський Донець серед лісів Слобожанщини приваблюють туристів навіть з-за кордону. Чисте повітря, велична природа та розвинена інфраструктура рекреаційних закладів — для тих, хто віддає перевагу комфортному відпочинку. Або влаштуй своїм дітям справжній індіанський (чи будь-який інший) табір під відкритим небом – пожити в палатці кілька днів справжня пригода!

Як дістатися:

Офіційний сайт парку “Гомільшаньскі ліси” пропонує кілька варіантів — автомобілем або громадським транспортом. Відстань від Харкова до Змієва становить 40 км. Від Змієва треба їхати трасою Зміїв – Балаклея (Т-2 105) до с. Задонецьке близько 5 км. В селі повернути праворуч, по вулиці Курортній та їхати 2 км. Далі ця дорога йде до с. Коропів Хутір (Коропово), де розташовані Коропівське лісництво та розпочинаються всі екологічні стежки.
Автобусне сполучення від Харкова існує до с. Задонецьке (автобуси Харків-Балаклея, Харків-Комсомольський, Харків-Скрипаї). Відправлення з автостанції №1 за адресою пр. Гагаріна, 22, або з автостанції біля ст.м. імені академіка Барабашова.

Джуринський водоспад 

Топ-5 місць для відпочинку без хмари туристів навколо4

Це найвищий рівнинний водоспад України – висота 16 метрів, довжина – 20 м. Крізь прозору, чисту падаючу воду річки Джурин видніється червона скельна порода. Поруч – ідеальне місце для кемпінгу. Ставши під водоспад, можна отримати своєрідний душ Шарко. У річці можна купатися, проте обережно – іноді трапляється гостре каміння. За півгодини ходу – величні вежі напівзруйнованого замку-фортеці початку ХVIІ сторіччя.

Як дістатися:

З Тернополя до Заліщики регулярно ходить автобус. Проте, з районного центру до Нирків лише двічі на день (05.20 та 12.05).  Із самого села доведеться пройти декілька кілометрів пішки, дорогу найкраще перепитати у місцевих.
Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають