LVIV.COM

Суд заборонив вивозити сміття на Грибовицьке сміттєзвалище

Суд заборонив вивозити сміття на Грибовицьке сміттєзвалище

Львівський окружний адміністративний зобов’язав виконавчий комітет ЛРМ припинити експлуатацію Грибовицього сміттєзвалища. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.


“Підставами для звернення прокурора до суду слугувало тривале не вирішення відповідачами проблеми, пов’язаної із незаконним вивезенням та захороненням твердих побутових відході на полігоні поблизу с. Великі Грибовичі, невжиттям належних заходів щодо пошуку і відведення належними розпорядниками земельних ділянок, які можуть бути придатні для розміщення нового полігону для прийняття, переробки та захороненням ТВП, а також будівництва спеціалізованого заводу з їх переробки”,— йдеться у повідомленні прес-служби Прокуратури Львівської області.

Водночас суд відмовив прокурорам у визнанні протиправною бездіяльності щодо незакриття Львівського міського полігону твердих побутових відходів, проведення його рекультивації та вибору земельної ділянки для створення нового полігону.

Раніше підозру у службовій недбалості, що призвела до загибелі людей на сміттєзвалищі, оголосили директору ЛКП “Збиранка”, його заступнику, а також начальнику Грибовицького сміттєзвалища.

Читайте також:


Де зараз у Львові прибирають сніг можна побачити на онлайн-карті

На Львівщині почали переробляти ртутні лампи та термометри

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають