LVIV.COM

Суд Львівської області зобов’язав жінку видалити з Instagram образливий пост про чоловіка 🙊

Суд Львівської області зобов'язав жінку видалити з Instagram образливий пост про чоловіка 🙊

І заплатити компенсацію у розмірі 1 грн. 


20-річна мешканка Жовкви постійно конфліктує із своїм чоловіком. Разом вони не живуть. У них є спільна донька, яка живе з матір’ю. Кожного разу, коли чоловік приходить навідати доньку, між подружжям виникає конфлікт.

У грудні 2017 року подружжя знову посварилось. В той раз навідати дитину прийшли чоловік і бабуся, але дружина не пустила їх до хати. Виник скандал, жінка викинула подарунки біля будинку і спустила на гостей собаку.

Трохи згодом чоловік виявив на сторінці дружини у Instagram пост під заголовком “Суперісторія від горе-батька”. І подав до суду.

“Після цього конфлікту вона у соціальній мережі поширила образливу інформацію, виклавши текст із заголовком “Суперісторія від горе-батька”. А після тексту зробила анонімне опитування. Свої коментарі про сімейні відносини у подружжі внесли близько 126 інших користувачів соціальної мережі”, – повідомили слова чоловіка у рішенні Жовківського райсуду.

Чоловік вимагав спростування допису і 80 тис. грн моральної компенсації. Але під час судового засідання жінка визнала свою вину і сказала, що шкодує про свій вчинок. Вона розповіла, що ще раніше спростувала інформацію з посту і усвідомила, що вчинила неправильно.

Врахувавши це, суд частково задовольнив позив чоловіка. Жінку зобов’язали видалити образливий допис з інстаграму, опублікувати вибачення і виплатити чоловікові та його матері по 1 грн символічної компенсації.

Тобі може бути цікаво:

Як інстаграмити так, щоб тебе лайкали: пояснюють львівські блогерки

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають